صنایع شیشه و آینه کاری لیا صنعت ایرانیان

نحوه ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با آینه

28 اردیبهشت ، 1402
گروه لیا صنعت ایرانیان
0 کامنت

نحوه ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با آینه شاید یکی از موضوعاتی باشد که ذهن شما را به عنوان یک طراح دکوراسیون یا علاقه مند به صنعت طراحی دکوراسیون مشغول کرده است. هر ساله با معرفی رنگ سال توسط شرکت های فعال در این زمینه شاهد طراحی دکوراسیون ها بر مبنای رنگ سال هستیم. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای ست کردن کوراسیون خود با این رنگ ها هستند. در این مطلب از سایت لیا صنعت ایرانیان روش استفاده از رنگVery peri در دکوراسیون با استفاده از آینه را مورد بررسی قرار داده ایم.

رنگ very peri در دکوراسیون با اینه

رنگ Very peri چیست؟

رنگ وری پری در حقیقت رنگ سال 2022 است. در تعریف این رنگ باید گفت که از تناژ رنگ آبی و ته رنگ بنفش و قرمز استفاده شده است. Very Peri را می توان توسعه یافته برخی از رنگ های قدیمی تر از آن دانست. برای مثال می توان گفت این رنگ از رنگ های اولترا ویولت و بلو ایریش مشتق شده است. جالب است بدانید که شرکت پنتون تعیین رنگ سال را انجام می دهد و به هر رنگ طراحی شده کدی مشخص را اختصاص می دهد تا از منحصر به فرد بوده و از سایر رنگ ها قابل تشخیص باشد.

ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با آینه

با مشخص شدن رنگ سال 2022 شرکت های مختلف تلاش می کنند تا طراحی محصولات جدید خود را بر اساس رنگ وری پری انجام دهند. این موضوع شامل متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی نیز می شود. در برخی از دکوراسیون های داخلی از آینه نیز استفاده می شود بنابراین طراحان باید ایده هایی برای استفاده از این رنگ جدید در ترکیب با آینه ها نیز پیدا کنند. البته توجه داشته باشید که در هر بخش از خانه ممکن است نوعی از آینه استفاده شود. ما نیز در ادامه ست کردن رنگ وری پری با انواع آینه در منزل را آموزش خواهیم داد.

ایجاد رنگ very peri با آینه

روش استفاده از رنگ وری پری با آینه اتاق خواب

آینه ای که در اتاق خواب قرار میگیرد معمولا وظیفه دارد تا شما را در زمان لباس پوشیدن و لباس عوض کردن نمایش دهد. بسته به اینکه چه سلیقه ای دارید می توانید برای آینه کاری از آینه های تمام قد، آینه های عمودی و... استفاده کنید. آینه های روشویی از نوع هالیوودی یکی از معمول ترین آینه های مورد استفاده در اتاق خواب با استفاده از رنگ Very peri است.

رنگ Very peri در دکوراسیون با آینه ناهارخوری

معمولا به این دلیل از آینه های بزرگ در ناهارخوری ها استفاده می شود تا علاوه بر بزرگ نشان دادن محیط باعث بازتابیدن بیشتر نور و روشن تر نمایش دادن آن شود. این موضوع در خانه های کوچکتر دارای اهمیتی بیشتر می باشد. بنابراین در ترکیب با رنگ وری پری در اطراف و حتی میز ناهار خوری می توانید از آینه های بزرگ و کوچک نیز بر روی دیوار استفاده کنید. پیشنهاد می شود اگر اتاق ناهارخوری کوچکی دارید حتما از این ایده استفاده کنید.

چطور از رنگ وری پری در دکوراسیون آینه حمام استفاده کنیم؟

اگر برای رنگ کاشی و سرامیک تناژ هایی از رنگ Very peri استفاده کرده اید. برای بازتاب بیشتر این رنگ می توانید از آینه های مخصوص حمام استفاده کنید. این نوع آینه ها در اندازه های مختلفی تولید می شوند که برای حمام، روشویی و لگن مورد ساتفاده قرار می گیرند. از جمله این آینه ها باید به آینه های هوشمند حمام، آینه های چراغ دار و... اشاره داشته باشیم. سعی کنید برای استفاده از آینه در حمام پد های دمیستر نیز تهیه کنید تا آینه دچار بخار گرفتگی نشود.

چند نکته در مورد استفاده از آینه در دکوراسیون با رنگ Very Peri

  • در ترکیب با این رنگ برای قسمت های مختلف خانه سعی کنید با خلاقیت هایی آینه را برجسته تر نمایش دهید. به این منظور یکی از توصیه ها استفاده از آینه ها با لبه های مورب است.
  • برخی ترجیح می دهند از آینه های قاب دار برای دکوراسیون با رنگ وری پری استفاده کنند. بهتر است رنگ قاب مکمل یا از تناژهای مختلف این رنگ باشد.
  • استفاده از آینه های بزرگتر بیشتر نقش آینه و این رنگ خاص را نمایان می کند. بنابراین اگر در مکانی امکان استفاده از آینه بزرگ را دارید، آن را از خانه خود دریغ نکنید.
  • استفاده بیشتر از آینه در تلفیق با رنگ Very Peri جذابیت خانه را افزایش می دهد. بنابراین بهتر است از آینه های بیشتری در خانه خود استفاه کنید.
  • بهتر است بدانید که استفاده از آینه های بزرگ برای فضا یا اتاق های کوچک ظاهر مناسبی به منزل شما نمی بخشد. پس برای فضاهای کوچکتر مثل اتاق های کوچک از آینه های کوچک اما در تعداد بیشتر استفاده کنید.

دکوراسیون با رنگ very peri

استفاده از رنگ وری پری در دکوراسیون آینه ای چه تاثیراتی دارد؟

اگر در مورد روانشناسی رنگ ها مطالع کرده باشید، می دانید که هر رنگ تاثیرات خاص خود را بر افراد می گذارد. رنگ های ترکیبی مثل Very Peri نیز ممکن است اثراتی که از چند رنگ گرفته اند را بر افراد بگذارند. شرکت پنتون در مورد تاثیر این رنگ اشاره داشته است که باعث نگرش مثبت، پویایی، خلاقیت و شجعات شده همچنین قدرت تخیل افراد را ارتقا می دهد. این شرکت در مورد منشا الهام گرفتن این رنگ نیز به زندگی دیجیتال و معمول انسان اشاره کرده است.

خرید آینه های دکوراتیو لیا صنعت ایرانیان

در این مطلب که تحت عنوان نحوه ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با آینه به نگارش درآمد تلاش شد تا به معرفی این رنگ و ویژگی های آن پرداخته و نکات قابل توجهی در ترکیب وری پری با دکوراسیون هایی که از آینه استفاده می کنند را بیان کنیم. توجه داشته باشید اگر به دنبال طول عمر بالای آینه ها هستید باید از محصولات با کیفیت موجود در بازار استفاد کنید. محصولات شرکت لیا صنعت ایرانیان از شرکت های فعال و شناخته شده در صنعت شیشه و آینه با کیفیت بالایی ساخته شده و به بازهای داخلی و خارجی ارسال می شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب از ویژگی های محصولات این شرکت می باشد.


   
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfUqiMbAAAAALrl4evPK2OZmc91J9U3OPD7P4TE