صنایع شیشه و آینه کاری لیا صنعت ایرانیان

استفاده از رنگ وری پری در دکوراسیون داخلی منزل

28 اردیبهشت ، 1402
گروه لیا صنعت ایرانیان

هر ساله با معرفی رنگ سال توسط شرکت های فعال در این زمینه شاهد طراحی دکوراسیون داخلی منازل و همین طور محیط های اداری بر مبنای رنگ سال هستیم. رنگ وری پری به عنوان رنگ سال 2022 یکی از محبوب ترین رنگ‌هابرای به کارگیری در دکوراسیون خانه می‌باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای ست کردن دکوراسیون خود با این رنگ‌هاهستند. 

استفاده از رنگ وری پری در دکوراسیون با آینه یک روش بسیار ساده برای مدرن نشان دادن محل زندگی است. . در این مطلب از سایت لیا صنعت ایرانیان روش استفاده از رنگ Very peri در دکوراسیون با استفاده از آینه را مورد بررسی قرار داده ایم.

رنگ وری پری چیست؟

رنگ وری پری در حقیقت رنگ سال 2022 است. در تعریف این رنگ باید گفت که از تناژ رنگ آبی و ته رنگ بنفش و قرمز استفاده شده است. رنگ وری پری درواقع از رنگ های اولترا ویولت و بلو آیریش مشتق شده است. جالب است بدانید شرکت پنتون که هرساله تعیین کننده رنگ سال است به هر رنگ طراحی شده، کدی مشخص اختصاص می‌دهد تا آن را منحصر به فرد کرده و از سایر رنگ‌هامتمایز کند.

استفاده از وری پری در دکوراسیون منازل

استفاده از رنگ وری پری در دکوراسیون منزل

چگونگی استفاده از رنگ Very Peri در دکوراسیون با آینه

با مشخص شدن رنگ سال 2022 شرکت های مختلف تلاش می‌کنند تا طراحی محصولات جدید خود را بر اساس رنگ وری پری انجام دهند. این موضوع شامل متخصصان طراحی دکوراسیون داخلی نیز می‌شود. در برخی از دکوراسیون های داخلی از آینه کاری نیز استفاده می‌شود بنابراین طراحان باید ایده هایی برای استفاده از این رنگ جدید در ترکیب با آینه ها نیز پیدا کنند. البته توجه داشته باشید که در هر بخش از خانه ممکن است نوعی از آینه استفاده شود. ما نیز در ادامه ست کردن رنگ وری پری با انواع آینه در منزل را آموزش خواهیم داد.

استفاده از رنگ وری پری در آینه اتاق خواب

برای اینکه بهترین تصمیم را برای انتخاب لباس داشته باشید بهتر است تا از یک آینه در اتاق خوای استفاده کنید. متناسب با سلیقه خود می توانید از آینه های تمام قد، آینه های عمودی و... استفاده کنید. آینه های روشویی از نوع هالیوودی یکی از معمول ترین آینه های مورد استفاده در اتاق خواب با استفاده از رنگ Very peri است.

رنگ Very peri در دکوراسیون با آینه ناهارخوری

دلیل استفاده از آینه های بزرگ در سالن ناهارخوری بزرگ تر نشان دادن با کمک انعکاس نور از آینه می‌باشد این موضوع در خانه های کوچکتر دارای اهمیتی بیشتر می‌باشد. بنابراین در ترکیب با رنگ وری پری در اطراف و حتی میز ناهار خوری می‌توانید از آینه های بزرگ و کوچک نیز بر روی دیوار استفاده کنید. پیشنهاد می‌شود اگر اتاق ناهارخوری کوچکی دارید حتما از این ایده استفاده کنید.

رنگ وری پری در دکوراسیون آینه حمام

اگر برای رنگ کاشی و سرامیک تناژ هایی از رنگ Very peri استفاده کرده اید، برای بازتاب بیشتر این رنگ می‌توانید از آینه های مخصوص حمام استفاده کنید. این نوع آینه‌هادر اندازه های مختلفی تولید می‌شوند که برای حمام و روشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از جمله این آینه‌هاباید به آینه های هوشمند حمام، آینه های چراغ دار و... اشاره داشته باشیم. سعی کنید برای استفاده از آینه در حمام پد های دمیستر نیز تهیه کنید تا آینه دچار بخار گرفتگی نشود.

چند نکته در مورد استفاده از آینه در دکوراسیون با رنگ Very Peri

به هنگام استفاده از رنگ وری پری در دکوراسیون با آینه به نکات زیر توجه کنید:

 • در ترکیب با این رنگ برای قسمت های مختلف خانه سعی کنید با خلاقیت آینه‌هارا برجسته تر نمایش دهید. به این منظور یکی از توصیه‌هااستفاده از آینه‌هابا لبه های مورب است.
 • برخی ترجیح می‌دهند از آینه های قاب دار برای دکوراسیون با رنگ وری پری استفاده کنند. بهتر است رنگ قاب مکمل یا تناژی از این رنگ باشد.
 • استفاده از آینه های بزرگتر تاثیر این رنگ خاص را نمایان می‌کند. بنابراین اگر در مکانی امکان استفاده از آینه بزرگ را دارید، آن را از خانه خود دریغ نکنید.
 • استفاده بیشتر از آینه در تلفیق با رنگ Very Peri جذابیت خانه را افزایش می‌دهد. بنابراین بهتر است از آینه های بیشتری در خانه خود استفاه کنید.
 • بهتر است بدانید که استفاده از آینه های بزرگ برای فضا یا اتاق های کوچک ظاهر مناسبی به منزل شما نمی‌بخشد. پس برای فضاهای کوچکتر مثل اتاق های کوچک از آینه های کوچک اما در تعداد بیشتر استفاده کنید.

به کارگیری رنگ وری پری در دکوراسیون باآینه

دکوراسیون داخلی منزل با استفاده از رنگ وری پری

  تاثیر رنگ وری پری در دکوراسیون داخلی

  اگر در مورد روانشناسی رنگ‌هامطالعه کرده باشید، می‌دانید که هر رنگ تاثیرات خاص خود را بر افراد می‌گذارد. رنگ های ترکیبی مثل Very Peri نیز ممکن است اثراتی که از چند رنگ گرفته اند را بر افراد بگذارند. شرکت پنتون در مورد تاثیر این رنگ اشاره داشته است که باعث نگرش مثبت، پویایی، خلاقیت شده همچنین قدرت تخیل افراد را ارتقا می‌دهد. این شرکت در مورد منشا الهام گرفتن این رنگ به زندگی دیجیتال و روزانه انسان‌هااشاره کرده است.

  خرید آینه های دکوراتیو لیا صنعت ایرانیان

  در این مطلب که تحت عنوان استفاده از رنگVery peri در دکوراسیون با آینه به نگارش درآمد تلاش شد تا به معرفی این رنگ و ویژگی های آن پرداخته و نکات قابل توجهی در ترکیب وری پری با دکوراسیون هایی که از آینه استفاده می‌کنند را بیان کنیم. توجه داشته باشید اگر به دنبال طول عمر بالای آینه‌هاهستید باید از محصولات با کیفیت موجود در بازار استفاد کنید. محصولات شرکت لیا صنعت ایرانیان از شرکت های فعال و شناخته شده در صنعت شیشه و آینه با کیفیت بالایی ساخته شده و به بازهای داخلی و خارجی ارسال می‌شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب از ویژگی های محصولات این شرکت می‌باشد.

  اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  6LfUqiMbAAAAALrl4evPK2OZmc91J9U3OPD7P4TE