صنایع شیشه و آینه کاری لیا صنعت ایرانیان

نحوه ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با شیشه

28 اردیبهشت ، 1402
گروه لیا صنعت ایرانیان

نحوه ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با شیشه از موضوعات پرتقاضا است که برای محیط های مختلفی کاربرد دارد. رنگ وری پری رنگ سال 2022 است که بیشتر از هر رنگ دیگری نزدیک به رنگ آبی است. از زمان شروع سال 2022 تا به امروز بسیاری از افراد حاضر در صنایع تبلیغاتی، معماری، دکوراسیون و... تلاش کردند تا محصولات و ایده های خود را با این رنگ درآمیزند. اگر به مدرن بودن دکوراسیون خانه خود اهمیت می‌دهید در ادامه این مطلب از سایت لیا صنعت ایرانیان همراه ما باشید چرا که قصد داریم روش ایجاد رنگ وری پری با شیشه را توضیح دهیم.

رنگ وری پری

برای اینکه محیط کار و یا منزل تان جلوه مدرنی داشته باشد راهکار های مختلفی پیش رو دارید،  آینه کاری و استفاده از طرح بر روی شیشه ازجمله پرطرفدارترین راهکار های در این زمینه است. اما استفاده از رنگ سال و ترکیب رنگ های هماهنگ با آن از دیگر ا قدامات ساده ای است که برای مدرن سازی دکوراسیون منزل خود می توانید از آن بهره ببرید. در سال های اخیر این طور جا افتاده است که شرکت پنتون رنگ سال را انتخاب می‌کند. این شرکت در انتهای سال 2021 تصمیم گرفت رنگی تحت عنوان وری پری را به عنوان رنگ سال 2022 معرفی کند. طبق گفته مسئولین این شرکت رنگ وری پری ترکیبی از رنگ آبی به همراه ته رنگی از بنفش و قرمز است. همچنین این شرکت اعلام کرده است وری پری درواقع رنگ جدیدی از رنگ های اولترا ویولت در سال 2018 و همچنین رنگ بلو آیریش در سال 2008 می‌باشد. این رنگ از زمان معرفی تاکنون تبدیل به یکی از محبوب ترین رنگ ها شده است.

استفاده از رنگ وری پری در دکوراسیون داخلی

رنگ وری پری در دکوراسیون داخلی

ویژگی های رنگ وری پری

پنتون در معرفی این رنگ به رنگی آبی اشاره دارد که رگه هایی از رنگ قرمز در خود دارد. این رنگ در عین تاکید بر آرامش، پویایی را به مخاطب خود القا می‌کند. یکی از ویژگی های مثبت وری پری سازگاری زیاد آن با طیف بزرگی از رنگ ها است. در عین حال یکی از مسئولان این شرکت وری پری را رنگی با برخی از پیچیدگی ها عنوان می‌کند. او می‌گوید Very peri نمادی از دید مثبت، شادی، پویا بودن، خلاقیت، شجاعت و حتی تخیل است. استفاده از رنگ وری پری در دکوراسیون خانه در چند سال اخیر محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

روش ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با شیشه

اگر می‌خواهید دکوراسیون منزل خود را با رنگ سال 2022 طراحی کنید. باید برخی مسائل را مد نظر قرار دهید. خانه های امروزی نسبت به خانه های قدیمی تر بیشتر از شیشه به عنوان یک متریال مدرن استفاده می‌کنند. لذا نمی‌توان نقش قابل توجه آن را در معماری و طراحی دکوراسیون داخلی نادیده گرفت. این موضوع به خصوص در جایی اهمیت پیدا می‌کند که شما به دنبال ایجاد سبک خاصی از معماری در دکوراسیون منزل خود هستید. شیشه می‌تواند منعکس کننده نقش و طرح رنگ وری پری در خانه شما باشد و تاثیر آن را دو چندان کند.

رنگ وری پری در دکوراسیون

همانطور که گفته شد شیشه مزیت های فوق العاده ای دارد. همین مزیت ها باعث شده است تا استفاده از آن در طراحی داخلی و معماری به شدت رو به گسترش باشد. تقاضای بالا باعث شده است تا شیشه ها با تنوع کیفیت و آپشن های مختلفی به بازار عرضه شوند. شیشه های رنگی یکی از انواع مختلف این شیشه ها هستند. اگر قصد استفاده از رنگ وری پری را دارید می‌توانید با شرکت تولید کننده شیشه مشورت کنید و در صورت امکان پیشنهاد تولید شیشه به این رنگ و یا استفاده از این رنگ در قسمت قاب یا اتصالات شیشه را ارائه دهید.

رنگ های هماهنگ با وری پری

فرقی نمی‌کند در کدام قسمت از خانه می‌خواهید از این رنگ استفاده کنید. در اطراف دیوارها، پنجره، شیشه های بالکن، شیشه رومیزی و... اما این همه ماجرا نیست! آیا شما قصد دارید تمام خانه خود را به یک رنگ در بیاورید؟ توصیه ما به شما این است که پالت رنگ های قابل ترکیب با Very peri انتخاب کنید. برای مثال می‌توان به رنگ هایی مثل صورتی، آبی، سبز، خردلی، قهوه ای ، خاکستری و حتی سفید اشاره کرد. اتاقی را در نظر بگیرید که یک وجه آن به رنگ وری پری و وجه دیگر آن به رنگ خردلی ملایم است.

استفاده از وسایل تزئینی شیشه ای به رنگ وری پری

خیلی از اشیا دکوراتیو در منازل از جنس شیشه ساخته شده اند. یک پیشنهاد برای استفاده از رنگ Very peri در دکوراسیون با شیشه خرید این اشیا دکوراتیو از رنگ وری پری است. توجه داشته باشید که ممکن است در بازار کمتر از این رنگ پیدا کنید بنابراین بهتر است سری به فضای مجازی بزنید و در این مورد تحقیق کنید. قطعا به نتایج خوبی خواهید رسید.

رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی

رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی 

استفاده از پرده به رنگ وری پری

پرده در مقابل پنجره شیشه ای یک جز غیر قابل چشم پوشی شناخته می‌شود. این موضوع به خصوص در خانه های ایرانی بیشتر قابل توجه است. استفاده از پرده هایی با رنگ وری پری در کنار شیشه، جذابیت محیط را برای شما افزایش خواهد داد. البته بهتر است تنها از یک رنگ استفاده نکنید و استفاده از رنگ های مکمل یا ترکیب آن با رنگ های نزدیک را نیز برای پرده در نظر بگیرید.

شیشه میز ناهارخوری یا رومیزی به رنگ وری پری

اگر نمی‌توانید از رنگ وری پری در شیشه استفاده کنید، می‌توانید این رنگ را در بخش های مختلف میز ناهارخوری یا رومیزی خود استفاده کنید تا هم از درخشش و تلالو شیشه استفاده کنید و هم از مزایای این رنگ برخوردار شوید.

خرید انواع محصولات شیشه ای از لیا صنعت ایرانیان

در این مطلب تلاش شد تا برخی از نکات در مورد نحوه ایجاد رنگ Very peri در دکوراسیون با شیشه را بیان کنیم. امیدواریم پاسخ سوالات خود را در این مقاله یافته باشید. شرکت لیا صنعت ایرانیان یکی از شرکت های پیشرو در صنعت شیشه محسوب می‌بشود که محصولات بی نظیر خود را در تنوع و کیفیت بالا به بازار عرضه کرده است. این شرکت با توجه به سابقه خود در بازار محصولاتش را با قیمت مناسب و پشتیبانی مطلوب ارایه می‌دهد تا گزینه ای مناسب برای معماران طراحان دکوراسیون باشد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfUqiMbAAAAALrl4evPK2OZmc91J9U3OPD7P4TE