صنایع شیشه و آینه کاری لیا صنعت ایرانیان

آینه شامپاینی یا مسی چیست

17 مرداد ، 1400
گروه لیا صنعت ایرانیان

آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی می تواند شما را در تزیین دکوراسیون خانه، محل استراحت و تفریح و همچنین محل کار یاری کند. امروزه از این آینه بسیار زیبا که نمای بسیار مدرنی به ساختمان می دهد با نام های آیینه مسی یا رزگلد یاد می کنند. در ادامه این مقاله می خواهیم شما را با شکل های گوناگون و همچنین انواع استفاده از آن آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی

برای آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی باید به این نکته توجه نمود که این نوع آینه بیشتر جنبه تزیینی دارد. یکی از عواملی که باعث ایجاد ظاهری لوکس می شود استفاده از آینه های رزگلد شامپانی به صورت تزیینی می باشد. آینه شامپانی که با رنگ های مسی و رزگلد شناخته می شود یکی از پرکاربردترین آینه ها در زمینه دکوراسیون داخلی است که ظاهری مدرن به ساختمان مد نظر می دهد.

آشنایی با آینه شامپانی یا مسی می تواند شما را در انتخاب طرح و شکل آینه کاری مد نظر همراهی کند.همچنین استفاده از این نوع آینه ها می تواند با ایجاد انعکاس نوردهی را در فضای منزل یا محل کار افزایش دهد. این آینه ها در سایز و ابعاد های متفاوت و با توجه به محل قرارگیری تهیه و برش داده میشود.

شایان توجه است که آینه های شامپانی و آینه برنز دارای شباهت های فراوانی می باشند، و در هنگام خرید و استفاده باید به این نکته دقت نمود که آینه شامپانی تلفیقی از رنگ های قهوه ای و صورتی می باشد اما آینه برنز به به رنگ قهوه ای گرایش دارد.

آشنایی با آینه شامپاینی یا مسیآشنایی با آینه شامپاینی یا مسی

انواع آیینه شامپانی یا مسی

برای آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی و انواع آن شما باید ابعاد و مساحت مد نظر خود برای فضای ساختمان را درنظر بگیرید و با مشخص نمودن طرح نهایی و نوع نیاز برای تهیه و نصب آن اقدام نمایید.

انواعی از اشکال هندسی وجود دارد که شما می توانید باب سلیقه تان آنها را انتخاب کنید تا برای نصب آماده شوند.

همچنین از این آینه ها می توان در سرویس های بهداشتی و اتاق های خواب نیز بهره برد تا علاوه بر زیبایی که به محیط می دهد باعث افزایش نوردهی شود.

استفاده از این نوع آینه برای تزیین ستون ها و دیوار ها متداول است. همچنین می توان از آنها وسیله های تزیینی منزل نظیر استفاده در کف انواع سینی را مشاهده نمود.

انواع این آینه ها با در نظر گرفتن اشکال هندسی می تواند طیف فراوانی داشته باشد موارد نام برده شده زیر تنها گوشه ای از این اشکال را برای شما ترسیم می کند و شما می تواید بر حسب سلیقه خود آن را انتخاب نمایید.

  • آیینه شامپانی لوزی شکل
  • آینه شامپانی مدل مستطیل شکل
  • آینه شامپانی تراش خورده
  • آینه شامپانی مدل تمام قد
  • آینه شامپانی مدل سند بلاست
  • آینه شامپانی گرد
  • آینه شامپانی آنتیک

انواع آیینه شامپانی یا مسیانواع آیینه شامپانی یا مسی

نحوه تولید آینه شامپانی یا مسی

برای آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی و نحوه تولید آن باید این باور غلط که بسیاری از مردم  تصور می کنند  رنگ مسی این آینه ها به علت وجود جیوه مسی رنگ است را از بین برد. رنگ مسی این آینه ها به علت شیشه رنگی است که با افزودن اکسید کروم ،اکسید مس،کلرید طلا، اکسیدهای آهن، اکسید منگنز خمیرمایه شیشه که سیلیس باشد ایجاد می شود.و جیوه به کار رفته در این آینه ها جیوه معمولی است که رنگ نقره ای می باشد. استفاده از این نوع آینه ها با بازتاب بسیار عالی باعث ایجاد فضای آرامش بخش می گردد.

دیگر مقالات وب سایت لیا صنعت ایرانیان را در این بخش دنبال نمایید

تایل (کاشی) آینه ای چیست

نحوه حکاکی روی شیشه و آینه چگونه است

بزرگ جلوه دادن فضای منزل با استفاده از شیشه و آینه

شیشه سکوریت چیست و در چه مکان هایی استفاده می شود

مزایای استفاده از آینه شامپانی یا مسی

رزگلد با رنگ جذب کننده خود ظاهری مدرن را محل سکونت یا محل کارشما هدیه می دهد. علاوه بر این زیبایی خیره کننده که نظر همگان را به خود جلب می کند، این آینه ها با ایجاد شرایطی موجب افزایش نوردهی در منزل می گردد. استفاده از این آینه ها در وسایل تزیینی نیز به نوبه خود باعث افزایش زیبایی و راه مناسبی برای کسب درآمد با توجه به نیاز بازار می باشد.

کاربرد آینه شامپانی و یا مسی

این نوع آینه بیشتر جنبه تزیینی داشته و می توان روی ستون ها، فضای نشیمن ، سر درب منازل ، طاقچه ها و اتاق های ادارای و یا خواب همچنین تالار های پذیرایی از آن بهره برد. یکی از پر تقاضا ترین  کارها در این حوزه تالار های پذیرایی می باشند، چرا که استفاده از این آینه های رزگلد باعث می شود تا فضای شکیل و مناسب برای انواع مراسم ایجاد گردد.

استفاده از آینه مسی در رستوران های کلاسیک نیز بسیار متدوال است و با ایجاد شرایط موزون و پرنشاط باعث جذب مشتری به این رستوران های می شود.

همچنین در حوزه سازه های زینتی از این نوع آینه بهره گرفته می شود و هر ساله به تعداد متقاضیان سازه های ساخته شده با این آیینه بیشتر می شود.

آینه ها شامپانی با رنگ فوق العاده زیبای خود نظر اغلب متقاضیان را به خود جلب می کند و می تواند مناسب ترین گزینه برای شما عزیزان باشد.

آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی و قیمت آینه

برای آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی  و قیمت آن باید به سطح و طرحی که مورد استفاده قرار گرفته است  توجه نمود که برحسب آن قیمت گذاری  می شوند.شما می توانید با مراجعه به  فروشگاه اینترنتی ما که یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی در این زمینه می باشد، با انواع قیمت آشنا شوید.

آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی و نحوه خرید

شما می توانید به دو روش برای خرید آینه شامپانی اقدام نمایید. در روش اول که به صورت حضوری است با مراجعه به مراکز فعال در این زمینه برای سفارش تقدام نمایید. در روش دوم که با توجه به شرایط کنونی به شما توصیه می شود و امنیت بالاتری برخوردار است شما می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما با مزایای استفاده از هر کدام از طرح ها آشنا شوید و برای خرید آن اقدام کنید. همچنین می توانید برای آشنایی با آینه شامپاینی یا مسی با گرفتن مشاوره از متخصصین ما در این زمینه از خرید خود رضایت حاصل نمایید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
6LfUqiMbAAAAALrl4evPK2OZmc91J9U3OPD7P4TE